به‌روز شده در: ۰۹:۵۲ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۱۴۷۳
تاريخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
3000میلیارد اعتبار وام ازدواج به کجا رفت؟
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اختصاص 3000 میلیارد ریالی که برای وام ازدواج جوانان در جلسه هیأت دولت به تصویب رسیده بود، گفت: این وعده ریاست جمهوری به بانک‌ها تخصیص پیدا کرده است.

محمد عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه منابع بانک‌ها کفاف پرداخت وام به تمام ثبت نام کنندگان را ندارد، افزود: در جلسه هیأت دولت مصوب شد که مبلغ 3000 میلیارد ریال به بانک‌ها اعطاء شود تا وام‌ها را از منابع خودشان پرداخت کنند و ما به التفاوت آن را دولت تأمین کند.

وی با اشاره به جلسه معاونان فرهنگی و امور جوانان استانها، افزود: معاونت فرهنگی امور جوانان یکی از ساختارهای مهم وزارت ورزش و جوانان است که بعد از ادغام سازمان ملی جوانان تشکیل شده است و تشریح وظایف آنها از امور مهمی است که باید به درستی به آن پرداخته شود. در این جلسه نیز به وظایف این معاونت در سطح استان پرداخته شد و بیشتر یک جلسه آموزشی و توجیهی برای معاونت استان‌ها بود.

وزیر ورزش و جوانان در خاتمه درباره تغییر نام لیگ فوتبال «امارات» به «خلیج عربی» گفت: اگر این کار صورت گرفته باشد، این یک حرکت غیراخلاقی است و محکوم می‌کنیم، چرا که خلیج همیشه فارس در طول تاریخ به عنوان یک درخشش منطقه‌ای غیرقابل انکار بوده است و کشور ایران نیز به هیچ وجه علاقه‌مند نیست تا همسایگان ما این چنین زمینه‌های تفرقه را فراهم کنند و امیدواریم این امر صورت نگرفته باشد.