به‌روز شده در: ۰۹:۵۹ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۳۸۳۸
تاريخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
رضا توسلی عضو هیات مدیره مجمع نمایندگان کارگران استان تهران/
"كميته بانوان" در مجمع نمایندگان کارگران استان تهران تشکیل شد
کارگر نیوز: رضا توسلی افزود: اعضاي محترم هيئت مدير مجمع نمايندگان كارگران استان تهران با اكثريت آرا، تشكيل "كميته بانوان" را مصوب نمودند....
رضا توسلی عضو هیات مدیره مجمع نمایندگان کارگران استان تهران در گفت و گو با خبرنگار کارگر نیوز گفت: مجمع نمايندگان كارگران استان تهران به تازگي اقدام به تشكيل كميته فرهنگي، ورزشي و رفاهي نموده كه همگام با مصوبه هيئت مديره در اين خصوص مي باشد، اقدام به تفاهم نامه هاي متعدد و مختلف جهت بهرمندي هرچه بيشتر از خدمات تعهد شده و براي استفاده طبقه كارگري با مراكز و سازمانهاي خصوصي و دولتي انجام شده است. انواع خدمات در بخش هاي فرهنگي، ورزشي و رفاهي ارايه ميشود.

مسئول کمیته رفاهی و ورزشی مجمع نمایندگان کارگران استان تهران ادامه داد: از تمامي كارگران ارجمند و افراد تحت تكفل و همچنين فعالين و علاقمندان در اين راستا دعوت به عمل مي آورد، كه از اين بستر فراهم شده استفاده نموده و حمايت هاي همه جانبه خود را با حضور گرمشان اعلام نمايند، اميدواريم كه در آينده نزديك بتوانيم گام هاي مؤثري جهت بهبود در بخش هاي فرهنگي، ورزشي، رفاهي داشته باشيم.

رضا توسلی افزود:  اعضاي محترم هيئت مدير مجمع نمايندگان كارگران استان تهران با اكثريت آرا، تشكيل "كميته بانوان" را مصوب نمودند، پيرو اين مصوبه و با استفاده از نظر برخي اساتيد برجسته اقدام به جذب كارشناسان زبده اي در سطح استان نموده ايم، پس از عضويت كارشناسان در مجمع نمايندگان كارگران استان تهران همكاري مستمر كليد خورده و امكان استفاده از تجارب و بهرگيري از تمام ايده ها پيشنهادات آتي جهت ارزش آفريني و ارايه خدمات به بانوان گاركر و خانواده هاي كارگران فراهم گرديد.

عضو هیات مدیره مجمع نمایندگان کارگران استان تهران در انتها تصریح کرد: با حضور اعضاي كميته بانوان در جلسات، هماهنگي درخور توجهي صورت پذيرفت و برنامه هاي متعددي تهيه و تدوين شد كه در آينده نزديك اجرايي مي گردد. ضمناً براي همگامي با ساير بخش هاي مجمع نمايندگان كارگران استان تهران در بند هاي مختلف از تفاهم نامه هاي منعقده به اين موضوع توجه خاصي شده كه سهولت استفاده و بهره مندي بانوان كارگر و همچنين اعضاي خانواده تمام كارگران از بستر هاي ايجاد شده استفاده نمايند.

به گزارش کارگر نیوز، به استناد فصل هشتم قانون كار و ماده 154 كه مغفول مانده جلب مينمايم، در اين ماده از قانون كار و همچنين آيين نامه هاي اجرايي مرتبط با آن طبق مفاد مختلف تمام مسؤليت ها تشريح شده و نحوه اجرايي آن درج گرديده است.

برای اطلاعات و هماهنگی بیشتر با مجمع نمایندگان کارگران استان تهران با شماره 66522611 تماس بگیرید