به‌روز شده در: ۱۰:۳۷ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۳۸۶۰
تاريخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
محدوديت های ترافيكی نوروزی جاده های گيلان اعلام شد
رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت های ترافیكی نوروزی در جاده های این استان خبر داد.
به گزارش میزان، سرهنگ  حسین محمدپور گفت:محدودیت ترافیكی جاده های گیلان كه از 25 اسفند 95 آغاز شده است تا 14 فروردین 96 ادامه خواهد داشت.
 
وی با اشاره به ورود فزاینده گردشگران به استان گیلان،افزود: عبور و مرور انواع موتورسیكلت در ایام اجرای طرح محدودیت ترافیكی در تمامی آزاد راه ها و بزرگراه ها و محورهایی كه در آن ها محدودیت ترافیكی اعلام شده، ممنوع است.
 
رئیس پلیس راه استان گیلان با تصریح براینكه در تمامی محورهای برون شهری در این ایام،عبور و مرور انواع تریلر و كامیون ممنوع است، گفت: تریلرهای حمل مواد سوختی و فاسد شدنی از این محدودیت مستثنی هستند.
 
وی با تاكید براینكه در روز 13 فروردین 96 عبور و مرور انواع تریلر و كامیون و كامیونت در جاده های برون شهری كشور ممنوع است، خاطرنشان كرد: رعایت قوانین از سوی رانندگان موجب كاهش حوادث در ایام نوروز خواهد شد.
 
رئیس پلیس راه گیلان با یادآوری اینكه تردد انواع تریلر و كامیون از ساعت 12 ظهر 24 شب تاریخ های 29 و 30 اسفند سال جاری و روز های 4 ، 10، 11، 12و14 فروردین ماه سال 96 در محور قدیم قزوین – رشت ممنوع است، ادامه داد: تردد این خودرو ها از ساعت 8 صبح تا24 شب روز های 28 ، 29 و 30 اسفند سال جاری و 11، 12 و 14 فروردین ماه سال 96 در محور اردبیل – آستارا ممنوع است.