به‌روز شده در: ۱۶:۵۳ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۴۰۹۹
تاريخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مديركل كار، تعاون و رفاه اجتماعي استان کرمان
مجمع نمایندگان کارگر استان کرمان یکی از تشکلهای کارگری موفق در استان است
کارگر نیوز: اولين ديدار سال جاري اعضاي هيئت مديره مجمع نمايندگان كارگران استان كرمان با آقاي مهندس رضا اسماعيلي مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان كرمان، برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری کارگر نیوز، اولين ديدار سال جاري اعضاي هيئت مديره مجمع نمايندگان كارگران استان كرمان با آقاي مهندس رضا اسماعيلي مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان كرمان، برگزار شد. 

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در اين دیدار اظهارداشت : توجه به اشتغال و افزایش تولیدات داخلی اقتصاد مقاومتی را محقق می سازد .

رضا اسماعیلی گفت: بایستی در عمل نشان دهیم که به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به عنوان یک شعار نه ، بلکه به عنوان یک باور معتقدیم و برای عملیاتی شدن آن با تمام توان تلاش کنیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان اظهار داشت باید تلاش شود تا اقتصاد مقاومتی در جامعه نهادینه شود و همه مردم بر این موضوع باور داشته باشند که با اقتصاد مقاومتی می‌توانیم کشور را آباد کنیم.

وی اظهار کرد: باید به بخش خصوصی احساس اطمینان بیشتر دهیم تا با خیال راحت سرمایه گذاری کنند و ضروری است همه دست به دست هم دهیم تا شعار سال تحقق یابد.

رضا اسماعیلی از مجمع نمایندگان کارگر استان کرمان به عنوان یکی از تشکلهای کارگری موفق در استان کرمان یاد کرد و ضمن تجليل از رئيس اين مجمع افزود : حضور فعالتر تشکلات کارگری در عرصه های گوناگون سبب رشد و پیشرفت در بخش تولید استان خواهد شد 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان این‌که صیانت از نیروی کار در اولویت‌های کاری این اداره کل قرار دارد گفت: انجمن‌ها و تشکل‌های کارگری و کارفرمایی نیز باید به دور از مسایل سیاسی، فعالیت صنفی و تخصصی خود را دنبال کنند.

در ابتدای این نشست سید ابراهیم اسلامی، رییس مجمع نمایندگان کارگران استان کرمان، با تاکید بر لزوم رسیدگی به مسائل و مشکلات قشر کارگری در استان اظهار داشت: کارگران ذخیره ها ومنابع این کشور هستند و امروز ایران اسلامی بدون تلاش جامعه کارگری و فعالان بخش های مختلف اقتصادی طعم شیرین توسعه و پیشرفت را نخواهد چشید.

وی در ادامه افزود : کارگران درکارخانه‌ها و مراکز تولیدی سنگربانان عرصه اقتصادی هستند و همین امر سبب رشد و پیشرفت جامعه شده است.

سيد ابراهيم اسلامي در ادامه با اشاره به نامگذاری سال 96 توسط مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) به سال اقتصاد مقاومتی ، تولید - اشتغال افزود : یکی از دغدغه های اصلی مردم و مسؤلان استانت مشکل بیکاری جوانان است و لذا همه مسؤلان ذیربط باید نسبت به برنامه ریزی جهت ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری و حرکت در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری اقدام نمایند .