به‌روز شده در: ۱۲:۱۵ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۳۱۱
تاريخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
واکنش ربیعی به دلار ۶ هزار تومانی
علی ربیعی درباره افزایش ۶هزار تومانی دلار گفت:افزایش قیمت ارز هیچ منطق اقتصادی ندارد و به سرعت کاهش می‌یابد.در شرایطی که دنیا در حال بازی روانی با ایران است، مخالفان دولت نیز به دنبال ضعیف نشان دادن دولت هستند.
به گزارش کارگر نیوز،بررسی قیمت دلار طی یک هفته گذشته حاکی از روند افزایشی این نوع ارز در بازار آزاد است. روز گذشته حدود 10 درصد افزایش و به قیمت های نجومی را ثبت کرد.
 
امروز بازار ارز از جمله دلار،یورو و پوند در تابلوی صرافی ها قیمت های جدید و نجومی را ثبت کردند. نرخ های نجومی برای ارز درحالی در تابلوی صرافی ها جولان میدهد که از عصر دیروز نیروهای انتظامی بار دیگر به صورت گسترده در خیابان فردوسی مستقر شده و مانع از فعالیت های دلالی شوند.
 
 واکنش علی ربیعی، وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی نسبت به دلار6هزار تومانی اینگونه است. افزایش قیمت ارز هیچ منطق اقتصادی ندارد و به سرعت کاهش می‌یابد.در شرایطی که دنیا در حال بازی روانی با ایران است، مخالفان دولت نیز به دنبال ضعیف نشان دادن دولت هستند.
 
به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت یک‌میلیون و 960 هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم یک‌میلیون و 900 هزار تومان معامله می‌شد.
 
هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه ربع‌بهار آزادی 933 هزار تومان، ربع‌سکه 616 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 356 هزار تومان فروخته می‌شد.
 
هر گرم طلای 18عیار نیز امروز 175 هزار و 668  تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1329.2 دلار معامله می‌شود.
 
 نرخ فروش ارز به صورت عمده  از سوی صرافی ملی به به صرافی ها در روز جاری 4959 تومان اعلام شده است. اما در صرافی‌های آزادکار قیمت فروش دلار،‌ به 6 هزار تومان هم رسیده است.
 
امروز در صرافی‌های مجاز هر یورو 6 هزار و 975 تومان و هر پوند با ارزش 8 هزار و 400 تومان و درهم امارات 1580 تومان دادوستد می‌شد.