به‌روز شده در: ۱۶:۵۸ - ۲ بهمن ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۷۰۴
تاريخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
سقوط کارگر ساختمانی روی میلگرد
کارگری هنگام کار در یک مجتمع تجاری در حال ساخت، از ارتفاع چهار متری به پایین سقوط کرد و روی میلگردهای فلزی ساختمان افتاد
به گزارش کارگر نیوز، ساعت هشت صبح دیروز سقوط کارگر از ارتفاع در خیابان تهرانپارس، شهرک حکیمیه، خیابان پاسگاه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، بی‌درنگ زنگ ایستگاه ۵۶ و گروه امداد و نجات ۱۰ را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند.
 
بهمن رضایی‌نیا، رئیس ایستگاه ۵۷ آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک کارگر هنگام کار در یک مجتمع تجاری در حال ساخت، به علت نامعلوم از ارتفاع چهار متری به پایین سقوط کرد و روی میلگردهای فلزی ساختمان افتاده بود.
 
وی ادامه داد: آتش‌نشانان پس از بررسی محل حادثه، خود را به فرد مصدوم رساندند و به وسیله تجهیزات مخصوص و برانکارد با رعایت کامل اصول ایمنی کارگر بیست و پنج ساله را از محل حادثه خارج کرده و به سطح زمین انتقال دادند.
 
بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت بروز این حادثه بی‌احتیاطی و عدم استفاده از تجهیزات ضروری بود و با توجه به مصدومیت کارگر جوان از نواحی گردن، دست و پا‌ها، وی برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.