به‌روز شده در: ۱۶:۵۸ - ۲ بهمن ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۷۱۸
تاريخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
کودکان کار که بیش از سه بار شناسایی شوند، تحت حمایت قرار می‌گیرند
رییس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: کودکان کار که بیش از سه بار شناسایی و جمع‌آوری شوند، تحت حمایت سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار می‌گیرند.
به گزارش کارگر نیوز، انوشیروان محسنی بندپی پنجشنبه شب در کارگروه اجتماعی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: براساس هماهنگی که با کمیته امداد انجام شده است، ‌کودکانی که در سه مرحله از طرح‌های جمع‌آوری کودکان‌ کار حضور داشته باشند و کودکانی که ثابت شود اولیا آنها را به دلیل مشکلات مالی راهی خیابان‌ها می‌کنند، شامل این ‌طرح می‌شوند.
 
وی همچنین به ابلاغ قانون جامع حمایت از افراد دارای معلولیت در دولت روحانی اشاره کرد و گفت: دولت برنامه‌های جامعی به منظور حمایت از معلولان دارد و در این راستا از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد کرد.
 
رییس سازمان بهزیستی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب پیگیر رسیدگی به مسائل آسیب‌های اجتماعی هستند، گفت: در سه سال گذشته چند جلسه بررسی آسیب‌های اجتماعی در حضور رهبری برگزار شده و سه شنبه هفته آینده نیز جلسه بعدی در این زمینه با حضور مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.
 
محسنی بندپی، با بیان اینکه به منظور مقابله با آسیب‌های اجتماعی یک تقسیم‌ کار ملی انجام شده است، گفت: مقابله با اعتیاد به عنوان اولویت دارترین آسیب‌های اجتماعی که زمینه دیگر معضلات اجتماعی را فراهم می‌کند، به صورت ویژه در دستور کار است.