به‌روز شده در: ۱۶:۵۶ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۹۰۸۶
تاريخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
/درخواست برای ابطال نامه رئیس‌جمهور ثبت شد
حضور فعالان کارگری و بازنشستگان در دیوان عدالت اداری
صبح امروز جمعی از فعالان کارگری و بازنشستگان با حضور در دیوان عدالت اداری، شکایت خود برای ابطال نامه رئیس‌جمهور را به ثبت رساندند.
به گزارش کارگر نیوز، صبح امروز (بیست و سوم خرداد) اعضای هیات مدیره کانون هماهنگی کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران  و کانون بازنشستگان استان تهران با حضور در دیوان عدالت اداری، درخواست خود برای ابطال نامه رئیس‌جمهور را به ثبت رساندند.
 
کارگران و بازنشستگان خواستار این هستند که نامه‌ی رئیس‌جمهور در ارتباط با لزوم واریز سهم درمان به حساب جداگانه در خزانه‌داری کل کشور، ابطال شود.
 
حسین حبیبی (دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران) که صبح امروز در دیوان عدالت حضور داشت، در این ارتباط گفت: نزدیک به بیست درخواست در دیوان عدالت ثبت شد و امیدواریم به این درخواست‌ها ترتیب اثر داده شود و به زودی شاهد بازگشت استقلال تامین اجتماعی باشیم.
 
او با بیان اینکه صیانت از تامین اجتماعی برعهده‌ی همه‌ی کارگران و بازنشستگان است، تاکید کرد: متن درخواست توسط کمیته حقوق کانون هماهنگی شوراهای استان تهران تنظیم شده و کارگران می‌توانند از این پس نیز برای ثبت درخواست مستقل به دیوان عدالت مراجعه کنند.