به‌روز شده در: ۱۶:۲۲ - ۲۵ تير ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۹۱۱۹
تاريخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
میلاد علینقی مدیر عامل هلدینگ داتیس
تشریح کامل برنامه هلدینگ داتیس در آینده
مدیرعامل هلدینگ داتیس با بیان اینکه یکی ازبرنامه های ما واردات برندهای مطرح اروپایی و عرضه آن در کشور است، گفت: هیچ گاه به صورت لیزینگی خودرو نفروخته ایم.
به گزارش کارگر نیوز به نقل از پدال نیوز، میلاد علینقی مدیر عامل هلدینگ داتیس که پیش از این با ایجاد اولین تعمیرگاه تخصصی خودروهای هیبریدی در ایران، گام های بزرگی را برای ترغیب مردم به استفاده از خودروهای پاک و هیبریدی برداشته است می گوید: استفاده از خودروهای هیبریدی در حمل و نقل عمومی به ویژه در ناوگان تاکسیرانی یکی از راهکارهای غلبه بر آلودگی هوا در کلانشهرهاست.
 
وی با بیان اینکه ایجاد مرکزی تخصصی برای خدمات دهی به خودروهای هیبریدی نگاه مردم و مسئولان را به این دسته از خودروها تغییر داده گفت: از زمان ارائه خدمات در حوزه خودروهای هیبریدی توسط داتیس خودرو و تاسیس تعمیرگاه آن، اقبال عمومی برای استفاده از این خودروها افزایش یافته است.
 
علینقی در ادامه افزود : در تبیین برنامه هلدینگ داتیس در آینده گفت: بر خلاف سال های اخیر که بسیاری از فعالان اقتصادی تنها به واسطه کسب سودهای کلان، به سمت مشارکت و همکاری با شرکای چینی حرکت کرده اند، داتیس خودرو اولویت کاری خود را همکاری مشترک با شرکت های بزرگ و صاحب تکنولوژی اروپایی گذاشت.
 
وی خاطر نشان کرد : همکاری با برند های مطرح اروپایی در دستور کار هلدینگ داتیس است که به زودی در خصوص آن اطلاع رسانی خواهد شد.
 
به گزارش پدال نیوز، علینقی در مورد فروش خودرو به صورت  لیزینگ گفت :در حوزه خودرو ابتدا به دنبال واردات و سپس انتقال تکنولوژی به منظور تولید خودرو در کشور هستیم ودر حوزه واردات خودرو سیاست شرکت، فروش خودرو بوده و نه لیزینگ. و لذا هیچ گاه اقدام به فروش لیزینگی خودرو نکرده ایم.