به‌روز شده در: ۱۶:۱۲ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۹۳۱۶
تاريخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
کمبود مواد اولیه تولید را مختل کرده‌است
تجمع پلی اکریلی‌ها در اعتراض به وضعیت موجود
صبح امروز جمعی از کارگران شرکت پلی‌اکریل اصفهان در اعتراض به وضعیت موجود دست به تجمع صنفی زدند.
به گزارش کارگر نیوز، صبح امروز (یازدهم تیرماه) جمعی از کارگران شرکت پلی‌اکریل اصفهان در اعتراض به وضعیت موجود، دست به تجمع صنفی زدند.
 
این کارگران که در بخش‌های مختلف کارخانه مشغول به کارند، می‌گویند: بحران مواد اولیه همچنان ادامه دارد و به جز در بخش‌های محدودی، در بقیه قسمت‌ها، تولید متوقف است.
 
کارگران پلی‌اکریل از عدم پرداخت معوقات مزدی خود نیز انتقاد دارند و می‌گویند: علاوه بر مطالبات پرداخت نشده سال جاری (بخشی از دستمزد فروردین و اردیبهشت و تمام دستمزد خرداد) از سال قبل نیز معوقات مزدی داریم که هنوز نقدینگی برای پرداخت این مطالبات تامین نشده‌است.
 
یکی از کارگران پلی‌اکریل می‌گوید: هیات اجرایی دولت که بیش از یک سال است در کارخانه مستقر شده، نتوانسته مشکل مواد اولیه را حل کند و کارخانه را به‌طور کامل راه‌اندازی نماید. کارگران در حال حاضر نگران شرایط هستند و واهمه دارند که خدای ناکرده پلی‌اکریل به سرنوشت چیت ری و کارخانه‌های نساجی دیگری که کاملاً تعطیل شدند، دچار شود.
 
شرکت پلی‌اکریل اصفهان تیرماه سال گذشته به‌طور موقت تولید را متوقف و کارگران را به بیمه بیکاری معرفی کرد؛ کارگران فروردین 97 به سر کار بازگشتند اما به نظر می‌رسد وقفه چند ماهه نتوانسته است مشکلات این قطب نساجی کشور را حل کند.