به‌روز شده در: ۱۲:۴۱ - ۶ خرداد ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۹۶۵۹
تاريخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مشاور خودرویی وزیر صنعت: احتمال تغییر هیئت مدیره سایپا وجود دارد ولی آن فرد من نیستم
کارگر نیوز: مهندس خسروشاهی، مشاور خودرویی وزیر صنعت با تائید خبر تغییر هیئت مدیره سایپا گفت: من هیچ تصمیمی مبنی بر اضافه شدن به هیئت مدیره سایپا را ندارم.
به گزارش کارگر نیوز به نقل از اقتصادخودرو، مهندس خسروشاهی، مشاور خودرویی وزیر صنعت با تائید خبر تغییر هیئت مدیره سایپا گفت: من هیچ تصمیمی مبنی بر اضافه شدن به هیئت مدیره سایپا را ندارم.

با گذشت 9 ماه از مدیرعاملی مهندس محسن قاسم جهرودی در شرکت سایپا خبرها حاکی از آن است که به زودی اعضای هیئت مدیره این شرکت تغییر خواهند کرد. تغییر که با نظر وزیر محترم خواهد بود و قطعا منجر به تغییر مدیرعامل خواهد شد. در همین خصوص چندی پیش دکتر محمد شریعتمداری، در گفتگو با اقتصادخودرو ضمن تائید این موضوع تصریح کرد:"از بررسی ها در خصوص تکمیل هیئت مدیره سایپا مطلع هستم."

گمانی زنی ها در خصوص فرد جدید هیئت مدیره سایپا، به سمت مهندس خسروشاهی، مشاورخودرویی وزیر صمت است. این در حالی است که وی در گفتگوی اختصاصی با اقتصادخودرو صراحتا ضمن تکذیب این خبر خاطرنشان کرد:"بنده هیچ تصمیمی در خصوص اضافه شدن به هیئت مدیره شرکت سایپا ندارم و ترجیح می دهم در سمت مشاور در حوزه ستادی به وزارت صمت و خودروسازان کمک کنم"

مهندس خسروشاهی در خصوص تغییرات احتمالی هیئت مدیره سایپا نیز گفت: همانطور که وزیر صمت نیز در مصاحبه خود اشاره نمودند برای تقویت هیئت مدیره شرکت سایپا با نظر ایشان و تصمیم سهامداران قرار است تغییراتی صورت گیرد ولی اینکه من بخواهم به هیئت مدیره سایپا اضافه شوم را تکذیب می کنم.