به‌روز شده در: ۱۷:۵۴ - ۲۴ تير ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۹۸۹۷
تاريخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
/مسئولان قول پیگیری دادند
پایان اعتراض یک روزه کارگران تولی‌پرس در قزوین
اعتراض یک روزه کارگران شرکت تولی‌پرس در مقابل ساختمان اداره کار و فرمانداری شهرستان البرز به پایان رسید.
به گزارش کارگر نیوز، منابع خبری کارگری در واحد تولیدکننده محصولات شوینده و بهداشتی واقع در شهرک صنعتی البرز در استان قزوین گزارش کردند: معترضان روز گذشته (شنبه، ۱۰ شهریور ماه) در واکنش به بلاتکلیفی و مشکلاتی که در نتیجه تعطیلی‌های مکرر محل کار خود به آن دچار شده‌اند، تجمع کرده بودند.
 
گفته می‌شود؛ این تجمع اعتراضی حوالی ساعت ۹ صبح روز گذشته آغاز شد و در ‌‌نهایت حوالی ساعت ۱۷ عصر با وعده مسئولان فرمانداری شهرستان البرز خاتمه یافت.
 
این کارگران که شمار آنها تا ۶۰ نفر برآورد می‌شود، به ایلنا گفتند: روز گذشته بعد از تجمع مقابل ساختمان اداره کار برای پیگیری وضعیت شغلی خود مقابل ساختمان فرمانداری شهرستان البرز که در نزدیکی اداره کار واقع شده است، جمع شدیم که در ‌‌نهایت مسئولان فرمانداری جلسه‌ای را با حضور چند نفر از کارگران ترتیب دادند.
 
به گفته آنان، مسئولان ارشد فرمانداری البرز با گوش دادن به سخنان و مشکلات آنان، وعده پیگیری خواسته‌های کارگران را تا چند روز آینده دادند.
 
آنها تصریح کردند: خواسته ما بازگشت به کار و فراهم کردن تهیه مواد اولیه برای ازسرگیری تولید است چراکه اعتقاد داریم این واحد تولیدی هیچ مشکلی در زمینه تولید و فروش محصولات خود ندارد.
 
کارگران این واحد تولیدی همچنین می‌گویند: همه کارگران شرکت تولی‌پرس که از شهرهای اطراف به شهرک صنعتی البرز آمده و برای اعتراض راهی ساختمان فرمانداری و اداره کار شده بودند، با اعتماد به وعده مسئولان فرمانداری موقتا به تجمع اعتراضی خود پایان دادند.