به‌روز شده در: ۱۷:۵۴ - ۲۴ تير ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۹۹۵۶
تاريخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
در جلسه کمیته مزد//
محمدرضا تاجیک: افزایش 800 هزار تومانی هزینه زندگی کارگران تایید شد
کارگر نیوز: محمدرضا تاجیک عضو کمیته مزد گفت: نمایندگان کارگران ،کارفرمایان و دولت بر افزایش ۸۰۰ هزار تومانی هزینه‌های زندگی و تورم ۳۱ درصدی در این هزینه‌ها توافق کردند.
محمدرضا تاجیک عضو کمیته مزد در گفت و گو با خبرنگار کارگر نیوز اعلام کرد: نمایندگان کارگران ،کارفرمایان و دولت بر افزایش 800 هزار تومانی هزینه‌های زندگی و تورم 31 درصدی در این هزینه‌ها توافق کردند.

نماینده مجمع عالی کارگران جمهوری اسلامی ایران در شورایعالی کار گفت: پس از بررسی و محاسبات کارگروه مزد کارگران و ارائه مستندات مربوطه در دومین جلسه کمیته مزد مبلغ هشت میلیون ریال افزایش نسبت به سبد معیشت در اسفند 96 تایید و به امضا اعضاء رسید.

تاجیک در همین رابطه افزود :کمیته مزد جبران این کاهش قدرت خرید را از طریق ساز و کارهای غیرنقدی و بصورت بن کارت در شبکه توزیع موجود به شورایعالی کار پیشنهاد دادند.

رییس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران اظهار امیدواری کرد تا جلسه آتی شورایعالی کار با دستور افزایش دستمزد کارگران در روزهای پایانی شهریور 97 برگزار گردد.
نظرات بینندگان
سلام. عذرمیخام. این بن شامل کل کارگران کشور میشه یا فقط تهران؟ . ممنون میشم جواب بدید.
حالا که اضاف میخان بکنن هم بن رو قرار دادن. اونم طوری که انگار باید مبلغی هم موقع خرید پرداخت کنیم مملکتو به لجن کشیدید که خدا به لجن بکشه شمارو . فقر و بدبختی و فلاکت بیداد میکنه. انسان وقتی بجایی رسید که مرگ رو بر زندگی ترجیح بده اونجا آخر دنیاست