به‌روز شده در: ۱۰:۳۷ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۰۰۸۳
تاريخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
/معترضان خواستار دیدار با استاندار هستند
چهارمین روز از تجمع کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج
تجمع کارکنان بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج در حالی وارد پنجمین روز خود شده است که معترضان خواستار حضور استاندار در بین خود برای تعیین تکلیف وضعیت آنجا هستند.
به گزارش کارگر نیوز، تجمع کارکنان بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی در اعتراض به عدم تسویه معوقات یازده ماهه و بلاتکلیف بودن وضعیت بیمارستان وارد چهارمین روز خود شد.
 
در همین رابطه، قاسم طاهری (نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج) به ایلنا، گفت: صبح امروز بیش از ۳۰۰ نفر از پرسنل برای شرکت در تجمع، ابتدا در محوطه بیمارستان حاضر شدند و سپس، مثل روزهای قبل، در خیابان اصلی (خیابان شهید بهشتی) روبروی بیمارستان گرد آمدند.
 
وی افزود: برخی مسئولان گفته‌اند که قرار است نزدیک به ۳ میلیارد تومان بابت بخشی از معوقات کارکنان بیمارستان، پرداخت شود. اما باید بگویم که پرسنل بیمارستان به این مبلغ راضی نخواهند بود. ما علاوه بر مطالبات مزدی یازده ماهه‌مان، خواستار این هستیم که وضعیت بیمارستان تعیین تکلیف بشود.
 
طاهری اشاره کرد: قابل ذکر است که اخیرا، برخی مقامات گفته‌اند از آنجا که قرار است مبلغی به کارکنان (به‌عنوان تسویه بخشی از معوقات مزدی آنها) داده شود بنابراین، دیگر نباید به تجمعاتشان ادامه دهند مگرنه، با آنها برخورد می‌شود.   
 
نایب رییس شورای اسلامی فوق تخصصی امام خمینی کرج در پایان، اظهار داشت: هم‌چنین کارکنان بیمارستان خواستار این هستند که استاندار در بین آنها حاضر شود و به مسائل و پرسش‌های آنها پاسخ دهد. در غیر این صورت، به تجمعاتشان پایان نخواهند داد. برای آنها این پرسش مطرح است که چرا در یک‌چنین موقعیت بحرانی‌ای، استاندار در بین جمعیت حضور پیدا نمی‌کند؟ البته روز گذشته، معاون سیاسی استاندار با ماشین از بین معترضان عبور کرد اما در بین آنها حضور نیافت.