به‌روز شده در: ۱۹:۴۷ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۰۱۲۷
تاريخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
در گفت‌وگو مطرح شد:
حساب‌های بانک رفاه بازنشستگان از اعتبار کامل برخوردار است/توزیع رفاه کارت میان بازنشستگان با قوت ادامه دارد
مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، هرگونه اختلاف میان این صندوق با بانک رفاه و همچنین فروشگاه زنجیره‌ای رفاه را تکذیب کرد.
به گزارش کارگر نیوز، سیدمحسن امامی فر در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برخی شایعات منتشره در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اینکه به دلیل اختلاف میان صندوق بازنشستگی فولاد و بانک رفاه، حساب بازنشستگان در این بانک مسدود خواهد شد، این موضوع را به شدت تکذیب و بی‌پایه و اساس خواند.
 
امامی فر همچنین با تکذیب شایعه اختلاف میان صندوق بازنشستگی فولاد و فروشگاه زنجیره‌ای رفاه اظهار داشت: در شرایطی که اجرای قرارداد منعقد شده میان صندوق بازنشستگی فولاد و فروشگاه زنجیره‌ای رفاه برای اعطای کارت اعتباری خرید به بازنشستگان فولاد آغاز شده و بازنشستگان فولاد براساس برنامه زمان‌بندی شده، رفاه کارت خود را دریافت می‌کنند، وجود چنین شایعاتی قطعا هدفی جز دلسرد نمودن بازنشستگان فولاد ندارد.
 
مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد در ادامه اظهار داشت: قطع به یقین توزیع رفاه کارت میان بازنشستگان با قوت ادامه خواهد داشت و همچنین با صراحت اعلام می‌نماییم حساب‌های بانک رفاه بازنشستگان از اعتبار کامل برخوردار است.
 
امامی فر در پایان از بازنشستگان محترم صندوق فولاد درخواست کرد به شایعات منتشره در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی توجه نکرده و مرجع اخبار رسمی صندوق را پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق بازنشستگی فولاد و همچنین دفاتر امور بازنشستگی عنوان کرد‌.