به‌روز شده در: ۱۷:۴۱ - ۶ اسفند ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۴۴۴۲
تاريخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدیرعامل بانک عامل بخش تعاون خبرداد؛
پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری
مدیرعامل بانک عامل بخش تعاون، از پرداخت ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های خرد و متوسط در مناطق روستایی و عشایری خبر داد.
به گزارش بانک عامل بخش تعاون، حجت اله مهدیان در بازدید از چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر اظهار داشت:  این بانک با پرداخت ۱۵هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های خرد، متوسط در مناطق روستایی و عشایری موجبات حفظ و ایجاد اشتغال در استان‌های کشور را فراهم آورده است.
 
وی ادامه داد: کشاورزی، دامپروری، صنایع‌دستی بومی، مشاغل و حرفه‌های روستایی و عشایری از مهم‌ترین پیشرانه‌های توسعه اقتصادی کشور به شمار می‌آید و دستگاه‌های مسئول اقدامات گوناگونی برای روز آمدن کردن و بهینه ساختن روش‌های تولید در این رشته‌ها انجام داده‌اند و بانک‌ها نیز به‌عنوان رکن مالی اقتصاد، متناسب با نوع فعالیت اقتصادی روستاییان و عشایر، تسهیلات و خدمات بانکی اختصاصی خود را ارائه داده است.
 
مهدیان افزود: پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون به بنگاه‌های خرد، متوسط و بزرگ مستقر در مناطق روستایی و عشایری موجبات حفظ و ایجاد اشتغال در استان‌های کشور را فراهم آورده است و حمایت مالی و معنوی از این اقشار تلاشگر به حفظ و توسعه محصولات بومی ایشان کمک شایانی می‌کند.
 
مدیرعامل بانک عامل بخش تعاون تاکید کرد: تنوع فرهنگی و اقلیمی و بومی ویژه هر منطقه از کشور منجر به تولید محصولاتی منحصربه‌فرد شده است که بسترساز ایجاد مزیت‌های خاص در تولید محصولات اقتصادی بوده است.