به‌روز شده در: ۰۹:۵۱ - ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۵۰۱۷
تاريخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
معرفی رضا مسرور به عنوان مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی
طی جلسه‌ای با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و برخی از مدیران ارشد این سازمان مراسم معارفه مشاور اقتصادی این سازمان برگزار شد.
به گزارش ایلنا، «مصطفی سالاری» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این مراسم، اظهار داشت: از آقای مسرور تشکر می‌کنم که با وجود مسئولیت بالایی که در منطقه آزاد انزلی داشتند، همکاری با ما در سازمان تأمین اجتماعی را قبول کردند.
 
وی افزود: انتظار می‌رود که سازمان تأمین اجتماعی در مدیریت فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری نقش فعالتری داشته باشد و با کسب منابع درآمدی بیشتر از این حوزه، امکان ارتقای خدمات و ایفای بهتر تعهدات سازمان فراهم شود.
 
سالاری ادامه داد: فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی در برخی حوزه‌ها از قبیل هلدینگ‌های تاپیکو و تیپیکو سودآوری بیشتری دارند و در برخی حوزه‌ها ازجمله در حوزه گردشگری و هلدینگ هگتا سودآوری مورد انتظار تحقق نیافته است که باید اصلاحات لازم برای بهره‌وری بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها صورت گیرد.
 
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: امیدواریم از تجربیات ارزشمند و توانمندی آقای مسرور در حوزه اقتصادی سازمان نهایت بهره را ببریم و برای ایشان در کمک به فعالیت‌های سازمان آرزوی موفقیت داریم.
 
رضا مسرور، مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد دکتر سالاری، گفت: به عنوان مشاور نقش ایجاد ایده و تفکر را پیگیری و به دنبال تحقق اهداف و سیاست‌های سازمانی خواهم بود.
 
وی بر لزوم بازنگری در برخی فعالیت‌های اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد و افزود: با استفاده از خرد جمعی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمان برای پیشبرد برنامه‌ها تلاش خواهیم کرد.
 
رضا مسرور همچنین روز یکشنبه 24 شهریور ماه به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) معرفی و شروع به کار کرده است.
 
وی پیش از این رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بوده است.