به‌روز شده در: ۰۷:۰۷ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۵۵۴۱
تاريخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
شروع به کار دوباره یک کارخانه بعد از ۴ سال
کارخانه باند و گاز لطیف چهار سال بعد از تعطیلی، دوباره آغاز به کار کرد و به این صورت برای ۶۰ نفر از جمله تعدادی از کارگرانی که سال ۹۴ بیکار شده بودند، شغل ایجاد شد.
 مدیر روابط عمومی کارخانه باند و گاز لطیف که اکنون با عنوان تجهیزات پزشکی لطیف فعالیت می‌کند، در تماس با خبرنگار ایلنا از آغاز به کار مجدد این کارخانه خبر داد.
 
پدرام رضایی عنوان کرد که این شرکت که در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند سال ۹۴ تعطیل شد که این تعطیلی به بیکاری ۳۰ کارگر این کارخانه انجامید. از ابتدای تابستان امسال این کارخانه که توسط هلدینگ پرشین عدالت بهاران خریداری شده؛ آغاز به کار کرده و ۶۰ موقعیت شغلی ایجاد شده است.
 
حسین سعیدی (رئیس هیات مدیره تجهیزات پزشکی لطیف) نیز در گفتگو با ایلنا عنوان کرد: باند و گاز لطیف چهار سال پیش به دلیل برخی مشکلات تعطیل شد و کارگران آن بیکار شدند. با راه‌اندازی مجدد این شرکت ضمن اینکه از محصولاتی جدید در زمینه دندان‌پزشکی رونمایی می‌شود، ۶۰ موقعیت شغلی ایجاد می‌شود. با راه‌اندازی مجدد این کارخانه کارگرانی را که قبلا در این کارخانه کار می‌کردند و با تعطیلی آن بیکار شده بودند، سر کار بر گشتند.