به‌روز شده در: ۰۷:۰۷ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۵۵۴۹
تاريخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
طلوعیان:
۶۱۲ نفر بار دیگر مشغول به کار شدند
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان، گفت: ۳۹ واحد صنعتی تعطیل مجددا به چرخه تولید بازگشتند که در نتیجه آن ۶۱۲ نفر از هم استانی‌هایمان بار دیگر مشغول به کار شدند.
به گزارش ایلنا، حسین طلوعیان گفت: با احیاء ۱۲ واحد صنعتی گلستان طی شش ماهه اول سالجاری ، حدود ۲۰۰ نفر مشغول به کار شدند.
 
به گفته رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان؛ از ابتدای سالجاری تاکنون ۴۴ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با هدف رفع مشکلات تولیدکنندگان در استان تشکیل شده که نتیجه آن احیاء و راه‌اندازی ۱۲ واحد صنعتی در ۶ ماهه اول سال بوده است.  
 
طلوعیان با اشاره به واحدهای احیاء شده در سال گذشته نیز گفت: در سال ۱۳۹۷ نیز به همت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ۳۹ واحد صنعتی تعطیل مجددا به چرخه تولید بازگشتند که در نتیجه آن ۶۱۲ نفر از هم استانی هایمان مشغول به کار شدند.
 
وی افزود: با راه‌اندازی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از سال ۱۳۹۵ علاوه بر رفع مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی در حوزه‌های مختلف سرمایه ثابت و در گردش، مالیاتی، بانکی، شرکت‌های خدمات رسان گاز، آب و برق، تامین اجتماعی و ... تعداد زیادی از واحدهای صنعتی تعطیل مجددا به چرخه تولید بازگشته‌اند و واحدهای صنعتی بسیاری نیز فعالیت‌های خود را توسعه داده‌اند.