به‌روز شده در: ۱۶:۲۲ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۵۵۵۶
تاريخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
معاون وزیر رفاه در پیامی به تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان:
فوتبالیست‌های نابینا سر کار می‌روند
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان گفت: حمایت از معلولان همواره جزو دغدغه‌های اصلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و هست و دستور مأکد ایشان برای حل مشکل اشتغال و حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال نابینایان در دستور کار وزارتخانه قرار گرفت.
 به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی فر در پیامی اعلام کرد: پیروزی غرورآفرین تیم ملی فوتبال ۵ نفره نابینایان در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان نائب قهرمان و صعود به مسابقات پارالمپیک توکیو ٢٠٢٠  مایه مباهات، سربلندی، شادی و شعف همه ایرانیان بویژه جامعه ورزش دوستان و ورزشکاران شد.
 
در ادامه آمده است: حمایت از معلولان همواره جزو دغدغه‌های اصلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و هست و دستور مأکد ایشان برای حل مشکل اشتغال و حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال نابینایان در دستور کار وزارتخانه قرار گرفت. بدون شک کسب این جایگاه ارزشمند از توانمندی، غیرت و تعصب قهرمانان دلاور کشورمان، وجود کادر فنی پرتلاش و مجرب، وفاق و همدلی، ثبات مدیریت و هم‌چنین برنامه‌ریزی مطلوب صورت گرفته از سوی مسئولین فدراسیون است.
 
صادقی فر در پایان تاکید کرده است: این موفقیت ارزشمند و پرافتخار را به ملت شریف ایران، جامعه ورزشی و بازیکنان، مربیان و دست‌اندرکاران تیم ملی فوتبال نابینایان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون تلاشگران عرصه سلامت و ورزش را از خداوند منان خواستارم.