به‌روز شده در: ۱۶:۲۲ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۵۸۴۴
تاريخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
سخنگوی قوه‌قضاییه:
قرار تامین‌ ۴ نفر از کارگران بازداشتی کاهش پیدا کرد
سخنگوی قوه‌قضاییه درباره رسیدگی به پرونده کارگران بازداشتی گفت: امروز ۴ نفر از این افراد قرار تامین‌شان کاهش پیدا کرد که اگر این وثیقه را امروز یا فردا بسپارند، آزاد خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین اسماعیلی (سخنگوی قوه قضائیه) در نشست خبری امروز (۲۸ مهرماه) در پاسخ به سوال ایلنا مبنی رسیدگی به پرونده کارگران هفت‌تپه و نیز بحث کارگران بازداشتی با توجه به دستور رییس قوه قضائیه جهت تجدیدنظر گفت: اول اینکه در خصوص رییس قوه قضاییه مبنی بر سیاست کیفری جدی، دستورات ایشان در خصوص خبرنگاران، کارگران و جرائم امنیتی اعلام شد و هدف استفاده حداکثری برای افراد مورد اتهام است.
 
وی افزود: همچنین اقدامات لازم برای دستور ایشان در خصوص کارگران هفت تپه و سایر کارگران انجام شد و امروز ۴ نفر افراد قرار تامین‌شان کاهش پیدا کرد که اگر این وثیقه را امروز یا فردا بسپارند، آزاد خواهد شد. بارها گفته‌ایم متاسفانه به دلیل حجم پرونده‌ها دچار اطاله دادرسی هستیم اما در این رابطه تا یکماه دیگر حکم صادر می‌شود.
 
سخنگوی قوه قضائیه گفت: لازم به توضیح است که حکم را قاضی صادر می‌کند اما به قضات اعلام شده اگر اختیار حداکثر و حداقل دارید سیاست حداقلی را اتخاذ کنید.