به‌روز شده در: ۱۳:۲۹ - ۲۵ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۶۲۲۳
تاريخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بیانیه ۱۵۳ نماینده مجلس برای به تعویق افتادن آزمون استخدامی استان‌ها
نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از رئیس جمهور خواستند که به کارگیری مردم بومی در آزمون‌های استخدامی را در اولویت قرار دهد.
به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس شورای اسلامی  بیانیه ۱۵۳ نفر از نمایندگان مجلس مبنی بر اعمال اولویت بومی در استخدام‌ها را قرائت کرد و گفت: نمایندگان طی این بیانیه از رئیس جمهور درخواست کردند که اولویت بومی در آزمون‌های استخدامی جدی بگیرد. آزمون استخدامی برای تاریخ ۳۰ /۸/ ۹۸ اعلام شده است. درخواست نمایندگان مبنی بر این است که این آزمون دو ماه به تاخیر بیفتد.
نظرات بینندگان
من استان سیستان و بلوچستان هستم موافق بومی گزینی هستم اینجا امکانات کمه و با بقیه برابر نیستم تو درس خوندن چرا حق بومی ها ضایع بشه خوب منم بیکار بشم خوبه ؟؟هر غیر بومی که از استان دیگه  قبول بشه همیشه دنبال انتقالی از استان محل قبولی  هستن . من می گم باید در این آزمون 98 حتما بومی گزینی شه و آزمون به تعویق بیفته .

لطفا پیگیری کنید چرا آزمون استخدامی که 153 نفر از نمایندگان مجلس بیانیه دادن و از رئیس جمهور درخواست کردن هنوز رئیس جمهور دستور تعویق برگزاری آزمون آبان ماه ندادن ؟؟؟؟؟؟؟