به‌روز شده در: ۱۱:۰۰ - ۲۵ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۶۲۶۱
تاريخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بازدیداعضاء کمیسیون ویژه حمایت از تولید از زنجیره تامین ایران خودرو
حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ در روز پایانی چهاردهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از آماده شدن بسته حمایتی صنعت قطعه سازی خبر داد.
به گزارش کارگر نیوز به نقل از ایکو پرس ، به نقل ازروابط عمومی ساپکو ، نماینده مردم اصفهان در بازدیدی که به همراهی دیگر اعضاء کمیسیون و با حضور فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو و عادل پیرمحمدی مدیر عامل ساپکو انجام شد، با بیان این که خوشبختانه روحیه خودباوری در صنعت قطعه سازی کشور شکل گرفته است، تامین مالی را از جمله حوزه های دارای اولویت نخست در تصمیم گیری های این کمیسیون در راستای رفع موانع تولید عنوان کرد.
وی با اشاره به بسته حمایتی که قرار بود به خودروسازان و قطعه سازان پرداخت شود، منابع بانک مرکزی را محدود اعلام کرد و افزود: بسترهای حمایتی فراهم شده و حالا نوبت به بخش های اجرایی است که وارد عمل شوند که البته ساپکو با طرح جهاد خودکفایی و کاهش ارزبری هایی که انجام داده، نشانه های خوبی از پیشرفت را به نمایش گذاشته است.
اعضاء کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی پس از بازدید از غرفه ساپکو از نزدیک با سازندگان به گفت و گو نشسته و مشکلات آنها را جویا شدند.
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو امروز پس از چهار روز به کار خود پایان می دهد.