به‌روز شده در: ۱۱:۰۰ - ۲۵ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۶۵۸۷
تاريخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
معاون برنامه‌ریزی منابع انسانی پتروشیمی جم خبر داد:
ثبت‌نام در آزمون استخدامی رشته‌های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع تا 12 آذر
معاون برنامه‌ریزی منابع انسانی پتروشیمی جم از ثبت‌نام در آزمون استخدامی جذب نیروی لیسانس و فوق‌لیسانس رشته‌های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع در شرکت پتروشیمی جم خبر داد.
«محمدتقی شفیعی» به خبرنگار ایلنا گفت: شرکت پتروشیمی جم در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را از استانهای بوشهر، فارس و هرمزگان و از بین فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع و از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و رفتاری و معاینات پزشکی مطابق با مقررات شرکت و در قالب قرارداد قانون کار و از طریق شرکت تامین نیروی انسانی جذب (استخدام) نماید.
 
وی افزود: داوطلبین عزیز می توانند برای ثبت نام واطلاع از شرایط عمومی واختصاصی و برنامه زمان‌بندی ثبت‌نام حداکثر تا تاریخ 12 آذر ماه به سایت jam.iran-azmoon.ir مراجعه نمایند.  
 
معاون برنامه ریزی منابع انسانی پتروشیمی جم با بیان اینکه آزمون استخدامی در نیمه دوم آذر ماه امسال برگزار می‌شود، اظهار کرد: حداکثر سن سال برای مقطع لیسانس۲۶ سال و برای مقطع فوق لیسانس ۲۸سال است. (طول مدت سربازی به سقف شرط سنی اضافه می‌گردد. مدت سابقه کار مرتبط با رشته با ارائه گواهی معتبر تا سقف 6 سال و به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط شش ماه به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد.)  
 
شفیعی گفت: با پیگیری‌های انجام شده ومطابق دستورالعمل‌های صادر شده، شهرستان‌های مهر، لامرد، پارسیان و استان بوشهر به عنوان بومی در این آزمون محسوب می‌شوند.
 
وی در پایان گفت: این شرکت در ماه‌های آتی از طریق آزمون در دیگر رشته‌های مهندسی نیرو جذب خواهد کرد که از طریق وب سایت پتروشیمی جم اطلاع رسانی می‌شود.