به‌روز شده در: ۱۰:۳۶ - ۴ مهر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۶۷۴۰
تاريخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
رئیس سازمان بازرسی کل کشور:
ریشه مشکلات «پلی‌اکریل» را از زمان واگذاری بررسی می‌کنیم
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از کارخانه پلی اکریل اصفهان گفت: بررسی تمام عوامل به وجود آورنده مشکلات این کارخانه در دستور کار سازمان بازرسی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، حجت الاسلام و المسلمین درویشیان صبح امروز از کارخانه پلی اکریل اصفهان بازدید کرد.
 
حجت الاسلام درویشیان در جلسه‌ای که به منظور بررسی مشکلات این کارخانه تشکیل شده بود، گفت: یکی از رویکرد‌های مهم قوه قضاییه حمایت از تولید و کارآفرینی است و یکی از ماموریت‌ها و اولویت‌های سازمان بازرسی کل کشور نیز با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید و سرمایه گذاری است. این کارخانه نیز که ماده اولیه بسیاری از واحد‌های تولیدی را تامین می‌کند، از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.
 
رئیس سازمان بازرسی کشور گفت: بازرسی کشور علل به وجود آمدن مشکلات این کارخانه را از ابتدا یعنی از مرحله واگذاری اولیه بررسی و ریشه یابی می‌کند و اگر عدم انجام وظایف مسئولین در هر مقطع زمانی، باعث ایجاد مشکلات این کارخانه شده باشد، با اقدام قانونی سازمان مواجه خواهند شد و در ادامه هم به دنبال ارائه راهکار و پیشنهاد برای برون رفت کارخانه از وضعیت فعلی آن هستیم.
 
در ابتدای این جلسه، مدیر کارخانه و نماینده کارگران به بیان مشکلات و دغدغه‌های کارگران و وضعیت فعلی کارخانه پرداختند و خواهان  فعال شدن این واحد تولیدی شدند.