به‌روز شده در: ۱۶:۲۷ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۷۵۷۳
تاريخ انتشار: ۲۵ دي ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
معاون وزیر کار:
تعاونی‌ها می‌توانند اقتصاد کشور را نجات دهند
معاون پارلمانی و حقوقی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید باور کنیم تعاونی‌ها می‌توانند اقتصاد کشور را نجات دهند و نقش بی بدیلی در این بخش از اقتصاد دارند.
به گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میرهادی قره سید رومیانی در همایش تخصصی داوران اتاق‌های تعاون سراسر کشور با بیان اینکه با تصدی گری بخش خصوصی می‌توانیم بسیار موفق باشیم گفت: دولت همت والایی در افزایش تصدی گری بخش خصوصی دارد و گام‌های بلندی نیز در این خصوص برداشته است.
 
وی با تاکید بر اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محل و خانه همه تعاونی‌ها است گفت: با همکاری اتاق تعاون، اقدامات زیادی در خصوص تعاونی‌ها انجام گرفته و یا در حال انجام است و مرکز داوری‌های اتاق تعاون نیز عملکرد خوبی داشته است و می‌تواند الگویی برای سایر مراجع داوری باشد.
 
قره سید رومیانی گفت: در سایه هم اندیشی و هم افزایی است که سرعت پیشرفت بیشتر می‌شود و خلاءها خود را نشان می‌دهند و بر این اساس شما چشم ما در کشور و استان‌ها باشید و ما را از پیشنهادات و انتقادات خود بی نصیب نگذارید.
 
وی خاطر نشان کرد: دولت، قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی در خصوص پیشرفت و ارتقای جایگاه تعاونی‌ها اتفاق نظر دارند و انشاالله با کمک همه جایگاه تعاونی‌ها تثبیت بیشتری در اقتصاد کشور پیدا کند.