به‌روز شده در: ۱۶:۴۶ - ۱۶ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۷۶۰۴
تاريخ انتشار: ۲۶ دي ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
در دیدار مشاور وزیر با استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد؛
دستور وزیر کار برای رسیدگی به امور سیل زدگان با قید فوریت
مشاور وزیر کار، با اشاره به دستور وزیر برای رسیدگی به امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان گفت: معلولان، توان خواهان، مددجویان، بازنشستگان و کارگران در اولویت این وزارتخانه هستند.
به گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کریم یاوری به همراه اعضای شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای خدمات رسانی هرچه بهتر با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کردند.
 
یاوری در این جلسه گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تمامی زیر مجموعه‌های وزارتخانه دستور مؤکد مبنی بر بسیج تمام امکانات وزارتخانه برای کمک رسانی فوری و دقیق و عادلانه به سیل زدگان را صادر و تمام زیر مجموعه‌های وزارتخانه در استان در آماده باش کامل خدمت رسانی با هماهنگی مدیریت ستاد بحران استان به سیل زدگان هستند.
 
استاندار سیستان و بلوچستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حضور مسئولانه مدیران کشوری در جمع هم وطنان سیل زده را دلگرم کننده دانست.
 
در این دیدار، یاوری نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: شخص وزیر نیز علاوه بر حضور مدیران و مسئولان وزارتخانه در استان به خدمات رسانی با فوریت و سرعت و دقت و عادلانه در بین هم وطنان سیل زده تاکید دارند.
 
وی افزود: جامعه مخاطب و هدف وزارتخانه تمامی اقشار آسیب دیده از سیل هستند اما معلولان، توان خواهان، مددجویان، بازنشستگان و کارگران و سایر جامعه هدف و مخاطب وزارتخانه باید در اولویت قرار گیرند.