به‌روز شده در: ۱۵:۴۴ - ۹ فروردين ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۹۳۱۱
تاريخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
امامی امین:
غربالگری نیروی انسانی واحدهای تولیدی و اصناف اجرا می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، گفت: با توجه به اینکه نیروی انسانی واحدهای تولیدی و اصناف استان ممکن است مسافرت رفته باشند و هنگام بازگشت ناقل کرونا باشند، طرح غربالگری برای آنان اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، «محمد امامی امین» گفت: باتوجه به اینکه نیروی انسانی واحدهای تولیدی و اصناف استان ممکن است مسافرت رفته باشند و هنگام بازگشت ناقل کرونا باشند طرح غربالگری برای آنان اجرا می‌شود تا نگرانی بابت این موضوع وجود نداشته باشد.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور  و شیوع ویروس کرونا، اصناف و واحدهای تولیدی و تجاری استان تهران دچار مشکلاتی شدهاند که امید است در سالجاری این مشکلات حل شوند.

امامی امین گفت: مایحتاج مورد نیاز مردم تامین شده و نگرانی بابت این قضیه وجود ندارد همچنین برای رفاه حال شهروندان و تامین نیازمندی‌ها فروشگاههای زنجیرهای، نانواییها، میادین میوه و تره بار، سوپرمارکت ها و مراکز خدماتی در تعطیلات نیز دایر است.

وی همچنین با اشاره به ضرورت حرکت در مسیر تحقق شعار سال مورد تاکید مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: باید تمام تلاش و توان خود را به کار بگیریم تا بتوانیم در مسیر (جهش تولید) حرکت کنیم تا مشکلات پیش آمده برای واحدهای تولیدی رفع شود.