به‌روز شده در: ۰۷:۰۷ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۹۳۸۰
تاريخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
شاکیان: پیگیری برای رفع تمامی مشکلات حقوقی ادامه می‌یابد
صدور احکام طویل‌المدت برای متخلفان تعاونی مسکن کارگران برق تهران
اعضای تعاونی مسکن کارگران برق تهران با اشاره به صدور حکم بدوی دادگاه درباره شکایت خود از مدیران این شرکت تعاونی، از پیگیری خود برای رفع تمامی مشکلات حقوقی پرونده و تعیین تکلیف وضعیت حقوقی شرکت تعاونی خبر دادند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، «غلامحسین اسماعیلی» سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به خاتمه بررسی پرونده تعاونی مسکن کارگران برق تهران که 12 هزار شاکی دارد، اعلام کرد که مدیران متخلف این تعاونی به حبس‌های طویل‌المدت و رد مال اعم از وجوه نقدی ماخوذه و اراضی موضوع پرونده محکوم شده‌اند.

به گفته وی، آنها متهم به جذب 25 هزار نفر با تبلیغات واهی و صدور کارت عضویت برای این افراد بدون داشتن زمین کافی و به یغما بردن اموال شاکیان هستند.

به دنبال اعلام این خبر، اعضای تعاونی مسکن کارگران برق تهران در تماس با ایلنا، ضمن ابراز خشنودی از صدور رای دادگاه، از پیگیری خود برای رفع تمامی مشکلات حقوقی پرونده و تعیین تکلیف وضعیت حقوقی شرکت تعاونی خبر دادند.

به گفته اعضای تعاونی مسکن کارگران برق تهران، دوره فعالیت اعضای فعلی این شرکت تعاونی اردیبهشت ماه تمام می‌شود؛ اما تاکنون گزارشی درباره رسیدگی‌های انجام شده به اعضا اعلام نشده است.

شاکیان پرونده افزودند: همچنین مقداری از اموال تعاونی به فروش رفته و نقشه‌های قبلی زمین‌ها تغییر کرده است که باید به این موارد رسیدگی شود. منتظر هستیم تا پس از ابلاغ رسمی حکم که سخنگوی قوه قضاییه جزئیات آن را اعلام کرده است، پیگیری‌های خود را ادامه دهیم.