به‌روز شده در: ۱۶:۲۴ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۹۵۹۶
تاريخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
نماینده كارگران در شورای عالی كار:
جلسات شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران آخر هفته برگزار می‌شود
خدایی مطرح کرد: وزارت کار به عنوان متولی جلسات شورای عالی کار وعده داد در سال 99 جلسات ادامه پیدا کند و تا به این لحظه تاریخ تعیین دقیق جلسه مشخص نشده است اما پیرو پیگیری‌هایی که صورت گرفت، وعده داده شده اواخر هفته جاری جلسات برگزار شود.
به گزارش کارگر نیوز، برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو در خصوص تعیین دستمزد کارگران در سال 99 با علی خدایی نماینده کارگران در شورای عالی کار به صورت تلفنی گفتگو کرد.

خدایی در آغاز با اشاره به برگزاری جلسات تعیین دستمزد کارگران در شورای عالی کار گفت: در این رابطه سه جلسه در روزهای پایانی سال برگزار شد و به واسطه ویروس کرونا تعطیل نشد اما به دلیل فاصله ای که بین نظرات گروه های کارگری، کارفرمایان و دولت وجود داشت، در پایان سال گذشته به جمع بندی برای تعیین دستمزد نرسیدیم.

وی اضافه کرد: وزارت کار به عنوان متولی جلسات شورای عالی کار وعده داد در سال 99 جلسات ادامه پیدا کند و تا به این لحظه تاریخ تعیین دقیق جلسه مشخص نشده است اما پیرو پیگیری هایی که صورت گرفت، وعده داده شده است اواخر هفته جاری جلسات برگزار شود.

نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه بر اساس تکلیف قانونی از فروردین ماه، کارگران باید حقوق سال 99 را دریافت کنند، عنوان کرد: امیدوار هستیم این جلسه تشکیل و میزان حقوق کارگران تعیین تکلیف شود.