به‌روز شده در: ۰۸:۰۳ - ۲۴ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۲۳۴۳
تاريخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
قدردانی شریعتمداری «فولاد اکسین» و «لوله‌سازی اهواز» در پروژه عظیم «گوره-جاسک»
همزمان با آغاز عملیات اجرایی پروژه خط انتقال «گوره به جاسک» توسط رئیس جمهوری و تقدیر وی از نقش آفرینی شرکت‌های فولاد اکسین و لوله‌سازی اهواز در تولید ورق‌های فولادی و لوله‌های پوشش‌دار، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و دست‌اندرکاران تقدیر کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، متن پیام وزیر کار به شرح زیر است:

خدا را شاکریم مجموعه‌های متخصص و کارآمد «فولاد اکسین» و شرکت «لوله‌سازی اهواز»، توانستند با همتی بلند و تلاش‌های مستمر و خستگی‌ناپذیر مدیران و کارکنان خود، در جنگ تمام عیار اقتصادی مستکبرین علیه ملت مظلوم و آزاده ایران، سرافراز و سربلند بیرون آیند و نقطه عطفی در تاریخ صنعت فولاد و نفت کشور باشند و چون نگین درخشانی در این عرصه بدرخشند.

شرکت‌های وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلان دولت، اقدامات بزرگ و به یادماندنی را در دو سال گذشته انجام داده‌اند که نتیجه آن خودکفایی و بی‌نیازی کشور از واردات پرهزینه ورق‌های فولادی و شکستن دیوار تحریم‌های ظالمانه پروژه‌های راهبردی صنعت نفت است.

درحالی که دشمن به دنبال زمینگیر کردن پروژه عظیم «خط انتقال نفت گوره به جاسک بود» تولید ورقه‌های مورد نیاز این پروژه با همدلی و استواری، به دست جوانان برومند ایران اسلامی عملیاتی شد و شاهد بودیم عملیات اجرایی این طرح ملی با دستور رئیس محترم جمهوری و گزارش کامل وزیر محترم نفت از عملکرد مطلوب این شرکت‌ها، در راستای کاهش تهدیدات اقتصادی و نظامی ایران آغاز شد.

بر خود لازم می‌دانم ضمن تشکر از نگاه و توجه ویژه مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهوری، در این خصوص، حمایت‌های مستمر وزیر نفت، تلاش‌های خستگی‌ناپذیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری، حمایت‌های استاندار خوزستان، نمایندگان استان، سهامداران ارجمند و هیئت مدیره شرکت‌های فولاداکسین و لوله‌سازی اهواز که بستر را برای رشد و شکوفایی این طرح فراهم کردند، صمیمانه قدردانی کنم.

امید است در پناه خداوند متعال، این حمایت‌ها، به راه‌اندازی طرح‌های عظیم توسعه این بنگاه‌ها در سال ۹۹ منجر شود تا بتوانند به نقش تاریخی خود در خودکفایی صنعتی ایران اسلامی جامه عمل پوشانده و کشور را از واردات در این زمینه بی نیاز و خودکفا کنند.