به‌روز شده در: ۰۸:۰۳ - ۲۴ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۲۴۸۸
تاريخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
معاون وزیر کار:
ضرورت توسعه دولت الکترونیک بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود
نشست کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع ، رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری و اعضای این کمیته برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این نشست غلامرضا پناه (معاون توسعه مدیریت و منابع  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) با تاکید بر اهمیت توسعه دولت الکترونیک گفت: با توجه به شرایط کرونا، ضرورت توسعه دولت الکترونیک بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

او اجرای این طرح را در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  موفقیت‌آمیز دانست و از اقدامات انجام شده در این حوزه تقدیر کرد.

  سیدجواد رضوی (رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری  وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی) نیز در این نشست بر ضرورت ایجاد، تجهیز و استانداردسازی مرکز داده در این وزارتخانه در راستای گسترش دولت الکترونیک تاکید کرد.

دبیر کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به اهمیت وظایف و ماموریت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای برقراری عدالت در میان ذی نفعان و تهیه سامانه‌های جامع و بانک‌های اطلاعاتی اشاره کرد.

رضوی گفت: سامانه جامع روابط کار، سامانه ملی اشتغال ایرانیان LMIS، سامانه جامع و هوشمند تعاون، بانک اطلاعات رفاه ایرانیان و پنجره واحد خدمات رفاهی ایرانیان ازجمله این سامانه‌ها به شمار می‌رود.

 رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از طریق، این سامانه‌ها بستر مناسب جهت تسریع و تسهیل دریافت خدمات به صورت یکپارچه فراهم می‌شود.

در این نشست، بر حضور نمایندگان متناظر کمیته توسعه دولت الکترونیک در سازمان‌های تابعه و ارائه گزارش در این حوزه تاکید شد.