به‌روز شده در: ۱۶:۴۶ - ۱۰ مهر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۳۶۰۷
تاريخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
پیام تبریک بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران به مناسمت روز خبرنگار
علی محمد عزیزی طی پیامی روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه خصوصا خبرنگاران سخت کوش استان ایلام تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری کارگر نیوز؛ علی محمد عزیزی بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران طی پیامی روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه خصوصا خبرنگاران سخت کوش استان ایلام تبریک گفت.

متن پیام بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران جمهوری اسلامی بدین شرح است:

۱۷مرداد روز شهادت خبرنگار شهید صارمی هر سال بهانه ای است تا از   جامعه خبری کشورمان یادی کرده و خدا قوت و دست مریزاد بگوییم. این بهانه را مبارک و میمون می دارم و برای همه تلاش گران عرصه خبر و اطلاع رسانی توفیقات روزافزون  در انتشار اخبار از منابع دقیق و‌موثق را آرزومندم.

این روز در حقیقت روز پاسداشت زحمات صادقانه اصحاب رسانه و خبرنگاران آزاد اندیشی است که برای دسترسی ، تولید، توزیع و اطلاع رسانی  از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد .

در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع ، کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت  اقتصادی ،سیاسى، اجتماعى ، امنیتى ، فرهنگی جامعه و نشر آنها بسیار هزینه بر، دشوار و در عین حال بسیار ضرورى و حیاتى است.

بنابراین اینجانب، روز خبرنگار ، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران و خبرنگاران ،عکاسان ،سردبیران و مدیران مسئول و صاحبان امتیاز رسانه ها که صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور هستند و خصوصا خبرنگاران پر تلاش و شریف استان ایلام تبریک گفته و برای این عزیزان  بی ادعاء آرزوی سرافرازی ، تداوم فعالیت بر پایه استقلال فکری و توفیق را از درگاه خداوند مسئلت می نمایم.

علی محمد عزیزی

رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان ایلام

بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران